BlancOne® CLICK

BlancOne® CLICK on professionaalne LED hammaste valgenduse protseduur, mida teostatakse vaid hambakliinikutes. CLICK valgendus protseduur on kiire (vaid 10 minutit), ohutu patsiendile ning tulemus on koheselt silmaga nähtav. CLICK valgendus ei põhjusta hammaste ülitundlikkust, kuid muudab teie naeratuse säravamaks ja heledamaks vaid 10 minutiga.

BlancOne® valgendus põhineb fotokeemilisel reaktsioonil, kus LED valguse toimel aktiveeritakse valgendusgeelis minimaalse aja jooksul valgendusprotsess, mille käigus vabaneb ühekvalentne hapnik. BlancOne® geel sisaldab vaid (<6%) vesinikperoksiidi ning lisaks veel kahte olulist koostisosa, mis muudavad seni kasutusel olnud hambavalgenduse süsteemidest selle oluliselt kiiremaks ja efektiivsemaks.

CLICK valgendus sobib tänu oma madala vesinikkontsentratsiooni tõttu ka neile, kellel esineb hammaste ülitundlikust. Hammaste valgendamine ei ole soovitatav alla 18. eluaasta.

CLICK protseduur on korratav (iga kolme kuu järel). Vahetult enne hammaste valgendamist on rangelt soovitatav teostada hammaste süvapuhastus ehk pärlipesu/soodapesu protseduur, mille käigus eemaldatakse hammastelt hambakatt, pigment ning vajadusel ka hambakivi. Nii valmistatakse hambapinnad ette hammaste valgendamiseks, et saavutada valgendusprotseduuril maksimaalne tulemus.

Hammaste valgendamise järgselt küsige kliinikust kindlasti ka BlancOne® HOME tooteid, mis aitavad kauemaks säilitada valgendusprotseduuril saadud tulemust.