BlancOne® TOUCH

BlancOne® TOUCH  on professionaalne LED hammaste valgenduse protseduur, mida teostatakse vaid hambakliinikutes. TOUCH  valgendus annab sügavama ja püsivama tulemuse võrreldes BlancOne® CLICK valgendusega. TOUCH valgendus koosneb 3-4 korrast 8 minutilisest valgendustsüklist.

BlancOne® valgendus põhineb fotokeemilisel reaktsioonil, kus LED valguse toimel aktiveeritakse valgendusgeelis minimaalse aja jooksul valgendusprotsess, mille käigus vabaneb ühekvalentne hapnik. BlancOne geel sisaldab vaid (<6%) vesinikperoksiidi ning lisaks veel kahte uuenduslikku koostisosa, mis muudavad seni kasutusel olnud hambavalgenduse süsteemidest selle oluliselt kiiremaks ja efektiivsemaks.

TOUCH  valgendus sobib tänu oma madala vesinikkontsentratsiooni tõttu ka neile, kellel esineb hammaste ülitundlikkust. Hammaste valgendamine ei ole soovitatav alla 18. eluaasta.

TOUCH  protseduuri võib teostada kuni kaks korda aastas (6 kuu möödudes). Vahetult enne hammaste valgendamist on rangelt soovitatav teostada hammaste süvapuhastus ehk pärlipesu/soodapesu protseduur, mille käigus eemaldatakse hammastelt hambakatt, pigment ja vajadusel ka hambakivi. Nii saate oma hambapinnad ette valmistada hammaste valgendamiseks, et saavutada valgendusprotseduuril maksimaalne tulemus.

Hammaste valgenduse järgselt küsige kliinikust kindlasti ka BlancOne® HOME tooteid, mis aitavad säilitada valgendusprotseduuril saadud tulemust.