Kuidas Blancone® töötab

Ohutu hammaste valgendamine

BlancOne® hammaste valgendamine põhineb uuel patenteeritud fotokeemilisel tehnoloogial, kus valgendusprotsess aktiveeritakse geelis minimaalse aja jooksul tänu LED valguslambi toimele.

Arcus lambi valgus, mida kasutatakse BlancOne valgendusprotseduuril on ohutu. Samu lainepikkusega valgust kasutatakse vastsündinute valgusteraapias, et normaliseerida billirubiini taset beebidel. Sinine valgus on ohutu, kuid silmade kaitseks on vaja kasutada kaitseprille protseduuri ajal.

Tänu valguse energiale ja spetsiaalsetele valgustundlikele akivaatoritele on BlancOne® hammaste valgendussüsteemiga võimalik suuhügienistidel töötada kiiremini kui varasemad valgendusüsteemid võimaldasid.

BlancOne® valgenduse protseduuril vabaneb mõne minuti möödudes ühekvalentne hapnik, mis on teaduslikult tõestatud kui ohutu valgenduse toimeaine.

Tavapäraselt, peamine kõrvalmõju hammaste valgendamisel on hammaste valulikkus, mida suur osa hambavalgendusgeele põhjustavad. BlancOne® valgendus ei tekita valulikkust ega kahjusta hambaemaili ja seetõttu on valgendusgeel ainuke toode turul, mis ei vaja valu ennetamist ja emaili remineraliseerimist peale valgendust.